Ga naar de inhoud

T-shirt Lexi in productie

Lexi uit 3 mavo ontwierp een T-shirt dat nu daadwerkelijk wordt geproduceerd!

In januari gingen onze leerlingen van 3 mavo aan de slag met mode ontwerpen, onder leiding van Gary Symor en Giancarlo Pazzanese van mboRijnland. In de workshop Fashion and Technology leerden ze wat de groeiende rol van technologie is in de mode-industrie. In de weken erna ontwierpen onze leerlingen zelf T-shirts met behulp van een innovatieve app.

Vandaag kwam Gary Symor terug op school om de beste ontwerpen te selecteren. Lexi’s Hope-shirt sprong eruit als de absolute winnaar. Semii Nuh en Rachel behaalden een prachtige tweede en derde plaats. Lexi’s ontwerp zal nu op het mbo echt worden gerealiseerd, volledig op maat gemaakt.

Ook gingen de leerlingen vandaag zelf achter de naaimachine. Mevrouw Starreveld mocht één van de shirts aanpassen. Wij zeggen: helemaal gelukt!

VMBO TOTAAL!

Dat is actief leren, veel doen, vaak kiezen, veel begeleiding op alle niveaus, extra lessen en workshops, ál je talenten ontwikkelen en vooral veel ruimte! De hele dag!

talent-toaal

Talent TOTAAL

MASTERClass Kader

MASTERClass Kader

MAVO TOTAAL

MAVO TOTAAL

Reken en Taal TOTAAL

Reken en Taal TOTAAL

Mentor

Mentor

See You na school

SeeYou na school

Actief leren en veel doen!

Actief leren en veel doen!

LEERLINGENFILM vmbo totaal

ONC Clauslaan in 3 minuten