Ga naar de inhoud

Urban Culture Event

Tijdens de finale van het Urban Culture Event op 10 juni heeft ONC Clauslaan de eerste plaats behaald met de Breakdance Bandits.

Vijf weken lang volgden onze leerlingen verschillende workshops: breakdance, graffiti art, rap of streetdance. Tijdens de finals battelde onze school tegen het Erasmus College en mbo Rijnland met fantastische dance moves, graffiti-kunstwerken en rap tracks. Voor de categorie Breakdance sleepten Max, Reylano, Lleyton, Nigel, Robin en Naïf de eerste prijs binnen! Geweldig om te zien wat onze leerlingen allemaal geleerd hebben en hoeveel plezier ze hebben gehad.

VMBO TOTAAL!

Dat is actief leren, veel doen, vaak kiezen, veel begeleiding op alle niveaus, extra lessen en workshops, ál je talenten ontwikkelen en vooral veel ruimte! De hele dag!

talent-toaal

Talent TOTAAL

MASTERClass Kader

MASTERClass Kader

MAVO TOTAAL

MAVO TOTAAL

Reken en Taal TOTAAL

Reken en Taal TOTAAL

Mentor

Mentor

See You na school

SeeYou na school

Actief leren en veel doen!

Actief leren en veel doen!

LEERLINGENFILM vmbo totaal

ONC Clauslaan in 3 minuten