Ga naar de inhoud

Inspirerende blik op de toekomst

Vrijdag 17 november verwelkomden we in mavo 3 enkele van onze oud-leerlingen. Tijdens een speciale gastles vertelden zij over hun hun huidige opleiding of werk én over de stappen die ze hebben ondernomen om daar te komen. Onze leerlingen kregen waardevolle inzichten in het keuzeproces en hoorden boeiende verhalen over de mogelijkheden na ONC Clauslaan.

Zo zit Jasmijn in haar laatste jaar verpleegkunde. Guinevere rondde de mbo-opleiding juridisch-administratief dienstverlener af en volgt nu de hbo-opleiding business studies. Tamkin ging na de mavo eerst naar de havo en doet nu de hbo-opleiding mondzorgkunde. Britt voltooide haar mbo-opleiding toerisme en Gina die van tandartsassistente. Fleur leert voor onderwijsassistente en Alina doet middenkaderfunctionaris bouw. Dhruv volgt na zijn mbo-opleiding nu leisure and eventmanagement op het hbo. Vera tot slot, doet mee aan het project Follow Your Dreams en bouwt zo aan haar netwerk.

Mavo 3 is een belangrijk jaar om te ontdekken wat je na school wilt gaan doen. Onze oud-leerlingen lieten met een inspirerende blik op de toekomst zien wat er voor onze leerlingen allemaal binnen handbereik ligt. 

VMBO TOTAAL!

Dat is actief leren, veel doen, vaak kiezen, veel begeleiding op alle niveaus, extra lessen en workshops, ál je talenten ontwikkelen en vooral veel ruimte! De hele dag!

talent-toaal

Talent TOTAAL

MASTERClass Kader

MASTERClass Kader

MAVO TOTAAL

MAVO TOTAAL

Reken en Taal TOTAAL

Reken en Taal TOTAAL

Mentor

Mentor

See You na school

SeeYou na school

Actief leren en veel doen!

Actief leren en veel doen!

LEERLINGENFILM vmbo totaal

ONC Clauslaan in 3 minuten