Ga naar de inhoud

Helpen bij de Koningsspelen

Regelmatig zetten onze leerlingen zich in voor allerhande hulp. Technische klusjes doen in verzorgingshuizen, wellnessdagen verzorgen voor ouderen, lekkere hapjes bereiden voor bijzondere gelegenheden, rolstoelen duwen bij de rolstoelvierdaagse.
Vandaag hebben onze leerlingen geholpen op verschillende basisscholen bij de Koningsspelen. De kinderen hebben genoten van alle spelletjes. En wat heerlijk dat onze leerlingen hieraan mochten bijdragen. 

VMBO TOTAAL!

Dat is actief leren, veel doen, vaak kiezen, veel begeleiding op alle niveaus, extra lessen en workshops, ál je talenten ontwikkelen en vooral veel ruimte! De hele dag!

talent-toaal

Talent TOTAAL

MASTERClass Kader

MASTERClass Kader

MAVO TOTAAL

MAVO TOTAAL

Reken en Taal TOTAAL

Reken en Taal TOTAAL

Mentor

Mentor

See You na school

SeeYou na school

Actief leren en veel doen!

Actief leren en veel doen!

LEERLINGENFILM vmbo totaal

ONC Clauslaan in 3 minuten