Ga naar de inhoud

Durf te dromen

“Het moet realistisch blijven, maar durf ook te dromen!” Dat was wat we onze leerlingen meegaven bij de opdracht M&M. 

Bij het vak M&M leren onze eersteklassers momenteel over het ontstaan van steden, over steden in Nederland en steden in de rest van de wereld. Ze hebben zich onder andere beziggehouden met de opbouw van een Nederlandse stad: een binnenstad met 19e-eeuwse wijken, met daar omheen de hoog- en laagbouw- en Vinexwijken.

Om onze leerlingen nog eens goed te laten oefenen, mochten ze op de laptop met Minecraft Education een eigen stad ontwerpen. Alle leerlingen moesten zelf een huis bouwen passend bij het soort woongebied waarin hun huis kwam te staan: hoog, laag, tweelaags, drielaags enzovoort. 

De leerlingen gingen enthousiast aan de slag en durfden zeker te dromen. Een leuk voorbeeld van actief leren en veel doen!

Informatieavond

Informatieavond voor je ouders/verzorgers
Op school én via een livestream op ons YouTube-kanaal

woensdag 8 januari 2025
19.30 - 21.30 uur

Open Huis

Open Huis voor jou en je ouders/verzorgers

vrijdag 17 januari 2025
17.00 - 21.00 uur

ONC in actie

Zelf meedoen met een gewone lesdag?
Geef je op via clauslaan@onc.unicoz.nl
woensdag 29 januari 2025 (VOL)
woensdag 5 februari 2025
woensdag 12 februari 2025
woensdag 19 februari 2025
13.30-15.30 uur

VMBO TOTAAL!

Dat is actief leren, veel doen, vaak kiezen, veel begeleiding op alle niveaus, extra lessen en workshops, ál je talenten ontwikkelen en vooral veel ruimte! De hele dag!

talent-toaal

Talent TOTAAL

MASTERClass Kader

MASTERClass Kader

MAVO TOTAAL

MAVO TOTAAL

Reken en Taal TOTAAL

Reken en Taal TOTAAL

Mentor

Mentor

See You na school

SeeYou na school

Actief leren en veel doen!

Actief leren en veel doen!

LEERLINGENFILM vmbo totaal

ONC Clauslaan in 3 minuten