Ga naar de inhoud

Certificaten Anglia uitgereikt

Op 28 mei hebben maar liefst 31 leerlingen hun Anglia-certificaat in ontvangst genomen. Tijdens een feestelijke uitreiking werden zij, in het bijzijn van hun trotse ouders/verzorgers, broertjes en zusjes, in het welverdiende zonnetje gezet.

ONC Clauslaan is aangesloten bij het Anglia Network. Onze leerlingen kunnen examen doen op hun eigen niveau. Of je nu goed bent in Engels en extra uitdaging zoekt, of juist moeite hebt met de taal en je je Engels wilt verbeteren.

Onze leerlingen deden examen op 3 verschillende niveaus: Intermediate, Advanced of Proviciency. Het behalen van het internationaal erkende certificaat is een prachtige beloning voor hun harde werk. Congratulations!

VMBO TOTAAL!

Dat is actief leren, veel doen, vaak kiezen, veel begeleiding op alle niveaus, extra lessen en workshops, ál je talenten ontwikkelen en vooral veel ruimte! De hele dag!

talent-toaal

Talent TOTAAL

MASTERClass Kader

MASTERClass Kader

MAVO TOTAAL

MAVO TOTAAL

Reken en Taal TOTAAL

Reken en Taal TOTAAL

Mentor

Mentor

See You na school

SeeYou na school

Actief leren en veel doen!

Actief leren en veel doen!

LEERLINGENFILM vmbo totaal

ONC Clauslaan in 3 minuten