• TALENT TOTAAL TALENT TOTAAL
  • MASTERClass Kader MASTERClass Kader
  • MAVO TOTAAL MAVO TOTAAL
  • Reken en Taal TOTAAL Reken en Taal TOTAAL
  • Mentor Mentor
  • SeeYou na school SeeYou na school

Durf te dromen

"Het moet realistisch blijven, maar durf ook te dromen!" Dat was wat we onze leerlingen meegaven bij de opdracht M&M. 

Bij het vak M&M leren onze eersteklassers momenteel over het ontstaan van steden, over steden in Nederland en steden in de rest van de wereld. Ze hebben zich onder andere beziggehouden met de opbouw van een Nederlandse stad: een binnenstad met 19e-eeuwse wijken, met daar omheen de hoog- en laagbouw- en Vinexwijken.

Om onze leerlingen nog eens goed te laten oefenen, mochten ze op de laptop met Minecraft Education een eigen stad ontwerpen. Alle leerlingen moesten zelf een huis bouwen passend bij het soort woongebied waarin hun huis kwam te staan: hoog, laag, tweelaags, drielaags enzovoort. 

De leerlingen gingen enthousiast aan de slag en durfden zeker te dromen. Een leuk voorbeeld van actief leren en veel doen!

 

< terug naar overzicht