• TALENT TOTAAL TALENT TOTAAL
  • MASTERClass Kader MASTERClass Kader
  • MAVO TOTAAL MAVO TOTAAL
  • Reken en Taal TOTAAL Reken en Taal TOTAAL
  • Mentor Mentor
  • SeeYou na school SeeYou na school

Week 7 School op afstand

Week 7 van onze school op afstand stond vooral in het teken van voorbereidingen op de heropening. Want er vanuitgaande dat de persconferentie van 19 mei a.s. daar geen verandering in brengt, gaat de school vanaf 2 juni weer open.

We zijn heel blij dat we alle leerlingen dan weer kunnen zien. Uiteraard moeten we ons houden aan alle richtlijnen voor de anderhalvemeter-school. Dat betekent dat niet iedereen tegelijk naar school kan komen. We zijn nu druk bezig met het maken van roosters. Onze leerlingen horen zo spoedig mogelijk wanneer zij op school verwacht worden.

Ondertussen gaan de lessen op afstand gewoon door. En ook na 1 juni zullen de online lessen doorgaan. Gelukkig gaat dit heel goed. We zijn inmiddels allemaal goed gewend aan het les geven en krijgen op afstand. Leerlingen houden zelfs presentaties via Teams. 

Deze week was er ook weer een nieuwe livestream met hierin belangrijke mededelingen, mooie werkstukken, een geweldige winactie en een prachtig nummer gezongen door onze eigen zanggroep. Heb je nog niet gekeken, doe dit dan gauw. De livestream staat op ons YouTube-kanaal.

Voor nu: een heel fijn weekend. Blijf gezond en houd afstand. En... tot gauw!

 

< terug naar overzicht