• TALENT TOTAAL TALENT TOTAAL
  • MASTERClass Kader MASTERClass Kader
  • MAVO TOTAAL MAVO TOTAAL
  • Reken en Taal TOTAAL Reken en Taal TOTAAL
  • Mentor Mentor
  • SeeYou na school SeeYou na school

Week 6 School op afstand

Dit was alweer de zesde week van onze School op afstand (de meivakantie niet meegerekend). Premier Rutte heeft tijdens de persconferentie afgelopen dinsdag bevestigd dat de middelbare scholen – onder voorwaarden – vanaf 1 juni weer open gaan. Dit is nog geen definitief besluit; dat volgt uiterlijk 20 mei. Wel moeten we ons vast voorbereiden op de heropening. Daar zijn we nu druk mee bezig. En het is een hele puzzel. Zodra we alle stukjes hebben gelegd, informeren wij onze leerlingen en ouders hierover.

Voor nu: een goed weekend, blijf gezond en houd afstand. Tot volgende week. Dan is er op donderdag ook weer een livestream.

< terug naar overzicht