• TALENT TOTAAL TALENT TOTAAL
  • MASTERClass Kader MASTERClass Kader
  • MAVO TOTAAL MAVO TOTAAL
  • Reken en Taal TOTAAL Reken en Taal TOTAAL
  • Mentor Mentor
  • SeeYou na school SeeYou na school

Voetballen en basketballen op Curaçao

Vijf van onze leerlingen uit klas 2 en 3 zijn vandaag met l.o.-docent Jos de Frel afgereisd naar Curaçao om deel te nemen aan het Koninkrijkstoernooi. Samen met andere leerlingen van het project Alleen jij bepaalt zijn ze geselecteerd om Nederland te vertegenwoordigen in dit sporttoernooi.

Tijdens het Koninkrijkstoernooi nemen jongeren van Nederland,  Curaçao, Aruba, Bonaire en Sint-Maarten het tegen elkaar op in drie sporten: voetbal, basketbal en honkbal. Onze leerlingen zijn vanwege hun inzet, doorzettingsvermogen en goede opkomst tijdens de trainingen uitgekozen om mee te doen. Zij zullen van 9 tot 13 oktober deelnemen aan de voetbal- en basketbalwedstrijden. Wij zijn ontzettend trots op onze jongens en wensen hun heel veel succes en plezier!

Volg de vlogs van Jos de Frel via Facebook of Twitter.

Onze school doet al meerdere jaren mee met het project Alleen jij bepaaltMet dit project van het Ministerie van Veiligheid en Justitie, worden jongeren gestimuleerd om onder professionele begeleiding te sporten binnen een vereniging. Kijk voor meer informatie op: www.alleenjijbepaalt.nl.

< terug naar overzicht