• TALENT TOTAAL TALENT TOTAAL
  • MASTERClass Kader MASTERClass Kader
  • MAVO TOTAAL MAVO TOTAAL
  • Reken en Taal TOTAAL Reken en Taal TOTAAL
  • Mentor Mentor
  • SeeYou na school SeeYou na school

Tot in het nieuwe schooljaar!

Het schooljaar zit erop en het is weer voorbij gevlogen. Terugblikkend is er opnieuw veel gebeurd. Onze leerlingen hebben hun talenten ingezet, zichtzelf uitgedaagd en zich ontwikkeld. Dit alles had niet gekund zonder de steun, flexibiliteit en onverminderde inzet van onze leerlingen, ouders, verzorgers en medewerkers. Hartelijk dank hiervoor!

Ondertussen zijn we druk bezig geweest met de voorbereidingen voor het nieuwe schooljaar. Maar nu gaan we eerst genieten van een welverdiende vakantie, zodat we straks uitgerust en vol energie aan het nieuwe schooljaar kunnen beginnen.

Voor nu wensen wij iedereen een hele mooie en ontspannen zomervakantie toe. Zorg goed voor elkaar. Tot in het nieuwe schooljaar!

 

< terug naar overzicht