• TALENT TOTAAL TALENT TOTAAL
  • MASTERClass Kader MASTERClass Kader
  • MAVO TOTAAL MAVO TOTAAL
  • Reken en Taal TOTAAL Reken en Taal TOTAAL
  • Mentor Mentor
  • SeeYou na school SeeYou na school

Sport in nieuwe gymshirts

Onze eersteklassers hebben hun nieuwe gymshirts ontvangen. Het sporten gaat nu nóg lekkerder. En er wórdt veel gesport op ONC Clauslaan!

Binnen onze gymlessen beoefenen onze leerlingen heel veel verschillende sporten: balsporten, turnen, racketspelen, atletiek, zelfverdediging en bewegen op muziek bijvoorbeeld. De leerlingen werken aan hun conditie en we besteden veel aandacht aan vaardigheden zoals samenwerking en sportief gedrag.

Leerjaar 4 heeft bovendien een mooi sportoriëntatieprogramma, waarbij de leerlingen ook buiten school sporten beoefenen. Denk aan squash, klimmen, golfen, bowlen, karate en fitness.

Naast al deze sportlessen hebben we ook nog onze eigen sporttoernooien voor voetbal, basketbal, volleybal, dart en atletiek en onze eindejaarssportweek waarbij de leerlingen uit heel veel verschillende sporten en activiteiten kunnen kiezen. En we doen vaak mee met buitenschoolse sportactiviteiten. Daarbij assisteren onze leerlingen ook geregeld bij sportactiviteiten van scholen en de gemeente.

Kortom: actief leren en veel doen!

< terug naar overzicht