• TALENT TOTAAL TALENT TOTAAL
  • MASTERClass Kader MASTERClass Kader
  • MAVO TOTAAL MAVO TOTAAL
  • Reken en Taal TOTAAL Reken en Taal TOTAAL
  • Mentor Mentor
  • SeeYou na school SeeYou na school

Ook tweede informatieavond druk bezocht

Ook onze tweede informatieavond, op maandag 3 februari, is druk bezocht. De aula zat weer vol met achtstegroepers en hun ouders. Na de presentatie - met geweldige optredens van onze leerlingen - konden de bezoekers al hun vragen stellen bij de informatiestands. Aan docenten én aan leerlingen die al op het ONC zitten. Een rondleiding door de school maakte de avond compleet.

We hopen dat iedereen een goed beeld heeft gekregen van onze school. We hebben in ieder geval veel enthousiaste reacties gehoord en de eerste leerlingen hebben zich al aangemeld. Mochten jij en je ouders de school nog willen bezoeken tijdens een gewone lesdag, meld je dan aan voor ONC in actie.

 

< terug naar overzicht