• TALENT TOTAAL TALENT TOTAAL
  • MASTERClass Kader MASTERClass Kader
  • MAVO TOTAAL MAVO TOTAAL
  • Reken en Taal TOTAAL Reken en Taal TOTAAL
  • Mentor Mentor
  • SeeYou na school SeeYou na school

Online informatieavond zeer geslaagd!

Vanavond vond onze eerste digitale informatieavond plaats. Een grote groep ouders van leerlingen uit groep 8 logde thuis vanaf de bank of aan de keukentafel in om zich te laten voorlichten over ONC Clauslaan. Ook de achtstegroepers zelf konden via de livestream meteen kennismaken met de school.

De bezoekers kregen een gevarieerd programma te zien: de presentatie over het onderwijs werd afgewisseld met verschillende filmpjes, gemaakt door leerlingen van onze school. Ondertussen konden ouders en leerlingen via de live-chat vragen stellen die aan het eind van de presentatie werden beantwoord. Wilt u de livestream terugkijken? Klik dan op onderstaande link. Op 8 februari volgt nog een tweede informatieavond.

Online Open Huis op 15 en 16 januari

Op 15 en16 januari organiseren we het online Open Huis voor alle achtstegroepers en hun ouders/verzorgers. Het Open Huis is totaal anders van opzet dan de informatieavonden. We vertellen van alles óver onze school en laten heel veel zien ín onze school. En je/u kunt weer alle vragen stellen aan docenten én aan leerlingen. Wij heten jou/u alvast digitaal van harte welkom!

Livestream Open Huis ONC - Zoetermeer Actief 8 januari 2021

 

< terug naar overzicht