• TALENT TOTAAL TALENT TOTAAL
  • MASTERClass Kader MASTERClass Kader
  • MAVO TOTAAL MAVO TOTAAL
  • Reken en Taal TOTAAL Reken en Taal TOTAAL
  • Mentor Mentor
  • SeeYou na school SeeYou na school

(Korte) week 8 School op afstand

Dit was een korte week van onze school op afstand. 

Gisteren heeft premier Rutte in de persconferentie bekend gemaakt dat we inderdaad weer open gaan vanaf 1 juni. We kijken ernaar uit om al onze leerlingen weer op school te zien. Onze teamleiders en directieleden zijn druk bezig met het maken van een rooster. En dat is nog een hele puzzel met zoveel leerlingen die op anderhalve meter afstand moeten blijven. Volgende week horen onze leerlingen wanneer zij op school verwacht worden.

Ondertussen zijn we de school anderhalvemeter-proof aan het maken. In onze livestream kunt u/kun je al een beetje zien welke voorbereidingen we treffen.

Maar nu eerst een paar dagen uitrusten en genieten van het mooie weer. Een fijn hemelvaartsweekend!

< terug naar overzicht