• TALENT TOTAAL TALENT TOTAAL
  • MASTERClass Kader MASTERClass Kader
  • MAVO TOTAAL MAVO TOTAAL
  • Reken en Taal TOTAAL Reken en Taal TOTAAL
  • Mentor Mentor
  • SeeYou na school SeeYou na school

Informatieavond druk bezocht

Op donderdag 9 januari vond onze eerste informatieavond plaats. Heel veel bijna-brugklassers kwamen met hun ouders naar onze school om zich te laten informeren over de vele mogelijkheden die ONC Clauslaan te bieden heeft.

Na de presentatie in de aula - met spetterende optredens van onze leerlingen - konden de bezoekers al hun vragen stellen bij de informatiestands. Ook kregen ze een rondleiding door de school. We zijn uiteraard erg blij met alle positieve reacties!

Wij hopen iedereen terug te zien tijdens ons Open Huis op vrijdag 17 januari (8.30-21.00 uur) of zaterdag 18 januari (10.30-12.30 uur). Onze volgende informatieavond is op maandag 3 februari (19.30 - 21.30 uur, zaal open om 19.00 uur). Ook kunnen leerlingen de school bezoeken tijdens een gewone lesdag. Meld je dan aan voor ONC in actie.

< terug naar overzicht