• TALENT TOTAAL TALENT TOTAAL
  • MASTERClass Kader MASTERClass Kader
  • MAVO TOTAAL MAVO TOTAAL
  • Reken en Taal TOTAAL Reken en Taal TOTAAL
  • Mentor Mentor
  • SeeYou na school SeeYou na school

Informatieavond druk bezocht

Ook onze tweede informatieavond, op maandag 4 februari, is weer druk bezocht. Heel veel bijna-brugklassers kwamen met hun ouders naar onze school om zich te laten informeren over de vele mogelijkheden die ONC Clauslaan te bieden heeft.

Na de presentatie in de aula - met spetterende optredens van onze leerlingen - konden de bezoekers al hun vragen stellen bij de informatiestands. Ook kregen ze een rondleiding door de school. Het was een mooie avond waarop wij veel enthousiaste leerlingen en ouders hebben mogen ontmoeten.

We hopen dat iedereen een goed beeld heeft gekregen van onze school. Willen jij of je ouders meer weten over onze school? Bel of mail naar de heer J.W. Hartmann: 079 316 90 42, j.hartmann@onc.unicoz.nl of clauslaan@onc.unicoz.nl. Ook kun je de school bezoeken tijdens een gewone lesdag. Meld je dan aan voor ONC in actie.

 

 

< terug naar overzicht