• TALENT TOTAAL TALENT TOTAAL
  • MASTERClass Kader MASTERClass Kader
  • MAVO TOTAAL MAVO TOTAAL
  • Reken en Taal TOTAAL Reken en Taal TOTAAL
  • Mentor Mentor
  • SeeYou na school SeeYou na school

Eerste Super8dagen groot succes!

Gisteren en vandaag vonden de eerste Super8dagen van dit schooljaar plaats. En het was een groot succes! 

Talent
Honderden bijna-brugklassers hebben met hun klas onze school bezocht. De voorstelling in de aula liet meteen al zien welke talenten je bij ons allemaal kunt ontwikkelen: zang, dans, muziek, free-run, toneel, film en nog meer. Over de openingsshow willen we nog niet te veel verklappen want er komen nog veel meer achtstegroepers kijken op onze volgende Super8dagen. Wat we wel kunnen melden: Otama is back!

Actief leren en veel doen
Na de opening hebben de leerlingen op alle afdelingen actieve lesjes gevolgd. Timmeren bij Techniek bijvoorbeeld, kokkerellen en nagels verzorgen bij Zorg & Welzijn, logo's ontwerpen bij Economie en Ondernemen, wandklimmen en freerunnen bij Sport & Bewegen. En natuurlijk konden ze al hun vragen stellen, aan de docenten én aan de leerlingen die nu al op het ONC zitten. Enthousiast en met een tas vol zelfgemaakte werkstukjes gingen de kinderen een paar uur later weer terug naar hun basisschool. 

Bekijk de foto's in het fotoalbum.

Tot ziens op onze school!
Achtstegroepers, we hopen dat jullie een goed beeld hebben gekregen van ons VMBO TOTAAL. Van de actieve Mavo en de Masterclass Kader tot Talent TOTAAL, van de SeeYOU-workshops tot het Reken en Taal TOTAAL-programma en nog veel meer. Kijk ook eens rond op deze website om te zien wat onze school allemaal te bieden heeft.

We zien jullie graag terug op onze informatieavonden en tijdens het Open Huis! Mochten jij en je ouders de school willen bezoeken tijdens een gewone lesdag, meld je dan aan voor ONC in actie.

Honderden bijna brugklassers bezoeken ONC Clauslaan - Streekblad 18-11-2019

Honderden bijna brugklassers bezoeken ONC - Zoetermeers Dagblad 18-11-2019
Honderden bijna-brugklassers bezoeken ONC - Zoetermeer Actief 18-11-2019

< terug naar overzicht