• TALENT TOTAAL TALENT TOTAAL
  • MASTERClass Kader MASTERClass Kader
  • MAVO TOTAAL MAVO TOTAAL
  • Reken en Taal TOTAAL Reken en Taal TOTAAL
  • Mentor Mentor
  • SeeYou na school SeeYou na school

Doe dagen Haagbouw

Veel leerlingen van leerjaar 2 hebben deze week deelgenomen aan de Doedagen Haagbouw van het Platform Bedrijfsopleidingen Haaglanden. Dit platform werkt nauw samen met onze school. Zo kunnen leerlingen in een beschermde maar toch bedrijfsmatige omgeving direct kennismaken met de specifieke eisen en werkcultuur van het bedrijfsleven. 

De leerlingen kunnen zich een realistisch beeld vormen van de verschillende beroepen in de bouw, de schildersbranche, metaal- en installatietechniek. De aansluiting tussen school en bedrijfsleven krijgt hierdoor een belangrijke zet in de goede richting en dit motiveert onze leerlingen enorm. 

< terug naar overzicht