• TALENT TOTAAL TALENT TOTAAL
  • MASTERClass Kader MASTERClass Kader
  • MAVO TOTAAL MAVO TOTAAL
  • Reken en Taal TOTAAL Reken en Taal TOTAAL
  • Mentor Mentor
  • SeeYou na school SeeYou na school

Dikke pluim van Inspectie: leerlingen kunnen zich goed ontwikkelen

Een school met bevlogen en enthousiaste docenten waar leerlingen zich goed kunnen ontwikkelen. Dit mooie compliment kregen wij van de Inspectie van het Onderwijs naar aanleiding van hun bezoek afgelopen vrijdag. 

Een keer in de vier jaar vindt een onderzoek plaats en toetst de Inspectie in welke mate de uitspraken van het bestuur over onze school kloppen met wat de Inspectie aantreft op school. Deze keer betrof het geen onderzoek naar onze resultaten, wel naar zes andere belangrijke standaarden: zicht op ontwikkeling, samenwerking, toetsing en afsluiting, kwaliteitszorg, kwaliteitscultuur en verantwoording en dialoog. Alle standaarden zijn bij ons op orde.  

Naast bovenstaand compliment, was de Inspectie ook erg te spreken over de open cultuur op onze school. Medewerkers kunnen over het onderwijs en het beleid meepraten en meedenken. 

Het mooiste compliment kwam van een van onze leerlingen: "De docenten halen het onderste uit jezelf naar boven." 

De Inspectie gaf aan dat we trots mogen zijn op onze school. En dat zijn we dan ook!

< terug naar overzicht