• TALENT TOTAAL TALENT TOTAAL
  • MASTERClass Kader MASTERClass Kader
  • MAVO TOTAAL MAVO TOTAAL
  • Reken en Taal TOTAAL Reken en Taal TOTAAL
  • Mentor Mentor
  • SeeYou na school SeeYou na school

Achtstegroepers enthousiast op Super8dag!

Op 2 en 3 november vonden onze eerste Super8dagen van dit schooljaar plaats. Heel veel bijna-brugklassers hebben met hun klas onze school bezocht.

Na een geweldige opening in de aula hebben de leerlingen allerlei lesjes gevolgd bij Techniek, Zorg & Welzijn, op de onderbouwunit en bij Sport & Bewegen. Tijdens het wandelen van les naar les, konden de kinderen ook de afdelingen Economie en Mavo bekijken. En natuurlijk konden ze al hun vragen stellen, aan de docenten én aan de hulpleerlingen. 

We hopen dat iedereen een goed beeld heeft gekregen van ons VMBO TOTAAL. Van de Masterclass Kader tot Talent TOTAAL, van de SeeYOU-workshops tot het Reken en Taal TOTAAL-programma en nog veel meer. Kijk ook eens rond op deze website om te zien wat onze school allemaal te bieden heeft.

Achtstegroepers, we zien jullie graag terug op onze informatieavonden en tijdens het Open Huis! Mochten jij en je ouders de school willen bezoeken tijdens een gewone lesdag, meld je dan aan voor ONC in actie.

Tot ziens! 

Bekijk de foto's in het fotoalbum

Fotohoek bij les onderbouw

Ben jij in de fotohoek op de foto geweest? Kijk dan hier of je jezelf terugziet.

 

< terug naar overzicht